SR501E225ZAA
SR501E225ZAA Kyocera AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U -20/+80% 10.16 mm
Написати відгук