SR501E225ZAT
SR501E225ZAT Kyocera AVX
avx_10032019_SR_old-1823535.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U -20/+80% 10.16 mm
Написати відгук