SR502C224KAR
SR502C224KAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR502C224KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR502C224KAR SR502C224KAR Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 % 10.16 mm