Продукція > AVX > SR502C394KAR
SR502C394KAR
SR502C394KAR AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.39 uF X7R 10 % 10.16 mm
Написати відгук