SR505A104FAR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 1 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR505A104FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR505A104FAR SR505A104FAR Виробник : Kyocera AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 1 % 10.16 mm