Продукція > AVX > SR505A104KAR
SR505A104KAR
SR505A104KAR AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 10 % 10.16 mm
Написати відгук