SR505C125JAR
SR505C125JAR KYOCERA AVX
SR_Series-3165337.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1.2 uF X7R 5 % 10.16 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук