Продукція > KYOCERA AVX > SR505C335KARTR2
SR505C335KARTR2
SR505C335KARTR2 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 3.3 uF X7R 10 % 10.16 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR505C335KARTR2 SR505C335KARTR2 Виробник : Kyocera AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 3.3 uF X7R 10 % 10.16 mm