SR505C475JART
SR505C475JART KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF X7R 5 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR505C475JART
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR505C475JART SR505C475JART Виробник : Kyocera AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF X7R 5 % 10.16 mm