Продукція > AVX > SR505C475MAA
SR505C475MAA
SR505C475MAA AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF X7R 20 % 10.16 mm
Написати відгук