Продукція > AVX > SR505E335ZAT
SR505E335ZAT
SR505E335ZAT AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 3.3 uF Z5U -20/+80% 10.16 mm
Написати відгук