SR505E475MAA
SR505E475MAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 4.7uF 50V Z5U 20% Radial 10.16mm 85°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR505E475MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR505E475MAA SR505E475MAA Виробник : Kyocera AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 10.16 mm