SR507C474KAR
SR507C474KAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 0.47uF 10% X7R.
Інші пропозиції SR507C474KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR507C474KAR SR507C474KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 0.47uF 10% X7R