SR507C594MAR
SR507C594MAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.59UF 500V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.59 uF X7R 20 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR507C594MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR507C594MAR SR507C594MAR Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.59 uF X7R 20 % 10.16 mm