Продукція > BREVETTI > SR660A075200
SR660A075200
SR660A075200 BREVETTI
SR660A.pdf
Виробник: BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 200mm; L: 1000mm; Int.height: 37mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: MEDIUM
Bending radius: 200mm
Length: 1m
Version: frames openable from inner radius; with yellow pins
External height: 55mm
External width: 100mm
Internal height: 37mm
Internal width: 75mm
Colour: black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 200mm; L: 1000mm; Int.height: 37mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: MEDIUM, Bending radius: 200mm, Length: 1m, Version: frames openable from inner radius; with yellow pins, External height: 55mm, External width: 100mm, Internal height: 37mm, Internal width: 75mm, Colour: black.