Продукція > BREVETTI > SR660A100150
SR660A100150
SR660A100150 BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 150mm; L: 1000mm; Int.height: 37mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: MEDIUM
Bending radius: 150mm
Length: 1m
Version: frames openable from inner radius; with yellow pins
External height: 55mm
External width: 125mm
Internal height: 37mm
Internal width: 100mm
Colour: black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 150mm; L: 1000mm; Int.height: 37mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: MEDIUM, Bending radius: 150mm, Length: 1m, Version: frames openable from inner radius; with yellow pins, External height: 55mm, External width: 125mm, Internal height: 37mm, Internal width: 100mm, Colour: black.