SR731ETTP9R09F
SR731ETTP9R09F KOA Speer Electronics
sr73.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics
Res Thick Film 0402 9.09 Ohm 1% 0.166W ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук