SR731JTTD1R80F
SR731JTTD1R80F KOA Speer Electronics
sr73.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics
Res Thick Film 0603 1.8 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук