SR891A101JARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR891A101JARTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891A101JARTR1 SR891A101JARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF 5% C0G