Продукція > KYOCERA AVX > SR891A330GARTR2
SR891A330GARTR2
SR891A330GARTR2 KYOCERA AVX
SR_Series-3165337.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 33 pF C0G (NP0) 2 % 5.08 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук