Продукція > KYOCERA AVX > SR891C102KARTR1
SR891C102KARTR1
SR891C102KARTR1 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 10 % 5.08 mm
на замовлення 581 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C102KARTR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SR891C102KARTR1 SR891C102KARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% X7R