Продукція > AVX > SR891C104KAATR1
SR891C104KAATR1
SR891C104KAATR1 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R
на замовлення 2996 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C104KAATR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL