Продукція > KYOCERA AVX > SR891C104KART3324
SR891C104KART3324
SR891C104KART3324 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 1 0 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C104KART3324 SR891C104KART3324 Виробник : Kyocera AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 1 0 % 5.08 mm