SR891C104MAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 20% X7R.
Інші пропозиції SR891C104MAATR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C104MAATR1 SR891C104MAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 20% X7R