SR891C153KARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 15000pF 10% X7R.
Інші пропозиції SR891C153KARTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C153KARTR1 SR891C153KARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 15000pF 10% X7R