SR891C332KARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 3300 pF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR891C332KARTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C332KARTR1 SR891C332KARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% X7R
товару немає в наявності
SR891C332KARTR1 SR891C332KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 3300 pF X7R 10 % 5.08 mm