Продукція > KYOCERA AVX > SR891C472KARTR1
SR891C472KARTR1
SR891C472KARTR1 KYOCERA AVX
SR_Series-3165337.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 4700 pF X7R 10 % 5.08 mm
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C472KARTR1 SR891C472KARTR1 Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 4700 pF X7R 10 % 5.08 mm
SR891C472KARTR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL