Продукція > KYOCERA AVX > SR891C473KARTR1
SR891C473KARTR1
SR891C473KARTR1 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF X7R 1 0 % 5.08 mm
на замовлення 3061 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR891C473KARTR1 SR891C473KARTR1 Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF X7R 10 % 5.08 mm
SR891C473KARTR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R RADIAL