SR892A220JARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 22PF 200V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 22pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR892A220JARTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR892A220JARTR1 SR892A220JARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 22pF 5% C0G