SR895C103JARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 5% X7R.
Інші пропозиції SR895C103JARTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR895C103JARTR1 SR895C103JARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 5% X7R