SR895E105MARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SR895E105MARTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR895E105MARTR1 SR895E105MARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 20% Z5U