SR897C103MARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500volts 0.01uF 20% X7R.
Інші пропозиції SR897C103MARTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR897C103MARTR1 SR897C103MARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500volts 0.01uF 20% X7R