SRAQ-G201
SRAQ-G201 L-com
Виробник: L-com
Description: CO2 SENSOR TRANSMITTER, 350-1000
Packaging: Bag
Output: 0 V ~ 2 V
Type: Ozone (O3)
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Voltage - Supply: 11.8V ~ 12.2V
Current - Supply: 200mA
Oxygen Range: 8750 mbar ~ 250 bar
Написати відгук
Технічний опис SRAQ-G201 L-com
Description: CO2 SENSOR TRANSMITTER, 350-1000, Packaging: Bag, Output: 0 V ~ 2 V, Type: Ozone (O3), Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Voltage - Supply: 11.8V ~ 12.2V, Current - Supply: 200mA, Oxygen Range: 8750 mbar ~ 250 bar.