Продукція > SCHMERSAL > SRB301MA-24V
SRB301MA-24V
SRB301MA-24V SCHMERSAL
EN.pdf DE.pdf
Виробник: SCHMERSAL
Category: Safety Switches - Control Modules
Description: Automation module: safety relay; 24VAC; 24VDC; SRB 301MA; IP20
Manufacturer series: SRB 301MA
Application: emergency stop; safety light curtains
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Auxiliary outputs: NC x1
Safety outputs: NO x3
Type of automation module: safety relay
Electrical connection: screw terminals
Operating temperature: -25...60°C
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Input 1 properties: 2 channels with or without between-channels short circuit detection
Safety category: 4
на замовлення 29 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Safety Switches - Control Modules, Description: Automation module: safety relay; 24VAC; 24VDC; SRB 301MA; IP20, Manufacturer series: SRB 301MA, Application: emergency stop; safety light curtains, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Auxiliary outputs: NC x1, Safety outputs: NO x3, Type of automation module: safety relay, Electrical connection: screw terminals, Operating temperature: -25...60°C, Supply voltage: 24V AC; 24V DC, Input 1 properties: 2 channels with or without between-channels short circuit detection, Safety category: 4.