Продукція > SCHMERSAL > SRB301MC-ST-24V
SRB301MC-ST-24V
SRB301MC-ST-24V SCHMERSAL
Виробник: SCHMERSAL
Category: Safety Switches - Control Modules
Description: Automation module: safety relay; 24VAC; 24VDC; SRB 301MC; IP20
Application: emergency stop
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Auxiliary outputs: NC x1
Safety outputs: NO x3
Type of automation module: safety relay
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -25...60°C
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Input 1 properties: 2 channels with or without between-channels short circuit detection
Safety category: 4
Manufacturer series: SRB 301MC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Safety Switches - Control Modules, Description: Automation module: safety relay; 24VAC; 24VDC; SRB 301MC; IP20, Application: emergency stop, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Auxiliary outputs: NC x1, Safety outputs: NO x3, Type of automation module: safety relay, Electrical connection: terminal block, Operating temperature: -25...60°C, Supply voltage: 24V AC; 24V DC, Input 1 properties: 2 channels with or without between-channels short circuit detection, Safety category: 4, Manufacturer series: SRB 301MC.