SRCI0500C2
SRCI0500C2 HELLERMANNTYTON
2021255.pdf
Виробник: HELLERMANNTYTON
Description: HELLERMANNTYTON - SRCI0500C2 - CABLE CLIP, PVC, IVORY, 19.1X21.3X13MM
tariffCode: 39269097
Material der Kabelklemme/des Kabelclips: PVC (Polyvinylchloride)
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Außenlänge: 19.1mm
euEccn: NLR
hazardous: false
Kabelklemme/Kabelclip: Adhesive Backed Cable Clamp
rohsPhthalatesCompliant: YES
Höhe: 13mm
directShipCharge: 25
Farbe der Kabelklemme/des Kabelclips: Ivory
Innendurchmesser: -
usEccn: EAR99
Außenbreite: 21.3mm
Produktpalette: -
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HELLERMANNTYTON - SRCI0500C2 - CABLE CLIP, PVC, IVORY, 19.1X21.3X13MM, tariffCode: 39269097, Material der Kabelklemme/des Kabelclips: PVC (Polyvinylchloride), productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Außenlänge: 19.1mm, euEccn: NLR, hazardous: false, Kabelklemme/Kabelclip: Adhesive Backed Cable Clamp, rohsPhthalatesCompliant: YES, Höhe: 13mm, directShipCharge: 25, Farbe der Kabelklemme/des Kabelclips: Ivory, Innendurchmesser: -, usEccn: EAR99, Außenbreite: 21.3mm, Produktpalette: -.
Інші пропозиції SRCI0500C2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Features: Flame Retardant
Color: Ivory
Mounting Type: Adhesive
Material: Polyvinyl Chloride (PVC)
Length: 0.840" (21.34mm)
Type: Clip, C-Type
Height: 0.500" (12.70mm)
Adhesive: Rubber Based
Opening Size: 0.500" (12.70mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Type Attributes: Hinged, Locking
товару немає в наявності
SRCI0500C2 SRCI0500C2 Виробник : HellermannTyton TDS_151_00278_us.pdf Cable Mounting & Accessories TSR Adhesive Cable Clamp, 0.76" Width, 0.51" Height, PVC, Ivory, 100/pkg