SRCI0750C2
SRCI0750C2 HellermannTyton
151-00279.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE
Features: Flame Retardant
Packaging: Bulk
Color: Ivory
Mounting Type: Adhesive
Material: Polyvinyl Chloride (PVC)
Length: 1.370" (34.80mm)
Type: Clip, C-Type
Height: 0.750" (19.05mm)
Adhesive: Rubber Based
Opening Size: 0.750" (19.05mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Type Attributes: Hinged, Locking
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE, Features: Flame Retardant, Packaging: Bulk, Color: Ivory, Mounting Type: Adhesive, Material: Polyvinyl Chloride (PVC), Length: 1.370" (34.80mm), Type: Clip, C-Type, Height: 0.750" (19.05mm), Adhesive: Rubber Based, Opening Size: 0.750" (19.05mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Type Attributes: Hinged, Locking.