SRCN1A21-10P JAE Electronics
SRCN_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Standard Circular Connector 10P plug cable connecting
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 10P SOLDER CUP, Features: Backshell, Cable Clamp, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 250VAC, 350VDC, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 21-10, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.551" (14.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції SRCN1A21-10P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Backshell, Cable Clamp
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 250VAC, 350VDC
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 21-10
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.551" (14.00mm)