SRCN2A21-18S JAE Electronics
topics_id=64277&ext_no=08&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT FMALE 18P SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 250VAC, 350VDC
Current Rating (Amps): 5A, 10A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 18
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 21-18
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 18P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 250VAC, 350VDC, Current Rating (Amps): 5A, 10A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 18, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 21-18, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції SRCN2A21-18S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRCN2A21-18S SRCN2A21-18S Виробник : JAE Electronics topics_id=64277&ext_no=08&_lang=en Standard Circular Connector 18POS SILVER SLDR RCPT FEMALE