SRD-12VDC-SD-A Ningbo Songle Relay
Виробник: Ningbo Songle Relay
SPDT(1А), 19.2x15,8x15,6 mm, 12VDC, 250VAC,15A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук