SRE6603-1R0M
SRE6603-1R0M Bourns Inc.
sre6603.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук