SRE6603-3R3M
SRE6603-3R3M Bourns Inc.
sre6603.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук