SRE6603-4R7M
SRE6603-4R7M Bourns Inc.
sre6603.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук