Продукція > SOLIDRUN LTD > SRG2LCDWB1D01GE008V12C0
SRG2LCDWB1D01GE008V12C0
SRG2LCDWB1D01GE008V12C0 SolidRun LTD
Renesas-RZ_G2LC-SOM-Datasheet-2024.pdf
Виробник: SolidRun LTD
Description: SBC 1.2GHZ 1/2 CORE 1GB/0GB RAM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm)
Speed: 1.2GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Core Processor: ARM Cortex-A55, Cortex-M33
Cooling Type: Heat Sink
Expansion Site/Bus: CAN, GPIO, I2C, PWM, SPI, UART
Video Outputs: MIPI-DSI, OpenCL, OpenGL
USB: USB 2.0 (2)
Digital I/O Lines: 1
Watchdog Timer: No
Storage Interface: eMMC/SD, QSPI
Number of Cores: 1/2
RAM Capacity/Installed: 1GB/0GB
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 1.2GHZ 1/2 CORE 1GB/0GB RAM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm), Speed: 1.2GHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Core Processor: ARM Cortex-A55, Cortex-M33, Cooling Type: Heat Sink, Expansion Site/Bus: CAN, GPIO, I2C, PWM, SPI, UART, Video Outputs: MIPI-DSI, OpenCL, OpenGL, USB: USB 2.0 (2), Digital I/O Lines: 1, Watchdog Timer: No, Storage Interface: eMMC/SD, QSPI, Number of Cores: 1/2, RAM Capacity/Installed: 1GB/0GB.