Продукція > SOLIDRUN LTD > SRM6828S00D02GE016P01CE
SRM6828S00D02GE016P01CE SolidRun LTD
Виробник: SolidRun LTD
Description: SOM A388 DUALCLEARFOG PRO2GB RAM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.039" x 4.134" (255.00mm x 105.00mm)
Speed: 1.6GHz
Contents: SD Card
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Core Processor: ARMADA A388, ARM® Cortex®-A9 Dual
Expansion Site/Bus: M.2, MicroSD, mikroBUS™, mPCIe, mSATA, SIM
Ethernet: GbE (1), RJ45 (10/100/1000) (5)
USB: Micro USB (1), USB 3.0 (1)
Watchdog Timer: No
Storage Interface: eMMC, microSD, mSATA
Number of Cores: 2
RAM Capacity/Installed: 2GB/0GB
Написати відгук
Description: SOM A388 DUALCLEARFOG PRO2GB RAM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.039" x 4.134" (255.00mm x 105.00mm), Speed: 1.6GHz, Contents: SD Card, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Core Processor: ARMADA A388, ARM® Cortex®-A9 Dual, Expansion Site/Bus: M.2, MicroSD, mikroBUS™, mPCIe, mSATA, SIM, Ethernet: GbE (1), RJ45 (10/100/1000) (5), USB: Micro USB (1), USB 3.0 (1), Watchdog Timer: No, Storage Interface: eMMC, microSD, mSATA, Number of Cores: 2, RAM Capacity/Installed: 2GB/0GB.