Продукція > SOLIDRUN LTD > SRM6828S00D512E016B03CH
SRM6828S00D512E016B03CH SolidRun LTD
Виробник: SolidRun LTD
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 512MB RAM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.937" x 2.756" (100.00mm x 70.00mm)
Speed: 1.6GHz
Contents: SD Card
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C