Продукція > SOLIDRUN LTD > SRM6828S00D512E016P01CH
SRM6828S00D512E016P01CH SolidRun LTD
Виробник: SolidRun LTD
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 512MB RAM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.858" x 3.937" (225.00mm x 100.00mm)
Speed: 1.6GHz
Contents: SD Card
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C