Продукція > SOLIDRUN LTD > SRM6828S32D02GE016V21C0
SRM6828S32D02GE016V21C0 SolidRun LTD
Виробник: SolidRun LTD
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 2GB/2GB RAM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.970" x 1.380" (50.00mm x 35.00mm)
Speed: 1.6GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Core Processor: ARMADA A388, ARM Cortex-A9 Dual
Expansion Site/Bus: GPIO, I2C,I2S , PCIe, PWM, SATA, SPI, UART
Ethernet: 10/100/1000 Mbps (3)
USB: USB 2.0 (2), USB 3.0 (1)
Watchdog Timer: No
Storage Interface: eMMC, NOR-Flash, PCIeSSD, SATA 3.0 (4), SD, SPI
Number of Cores: 2
RAM Capacity/Installed: 2GB/2GB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 2GB/2GB RAM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.970" x 1.380" (50.00mm x 35.00mm), Speed: 1.6GHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Core Processor: ARMADA A388, ARM Cortex-A9 Dual, Expansion Site/Bus: GPIO, I2C,I2S , PCIe, PWM, SATA, SPI, UART, Ethernet: 10/100/1000 Mbps (3), USB: USB 2.0 (2), USB 3.0 (1), Watchdog Timer: No, Storage Interface: eMMC, NOR-Flash, PCIeSSD, SATA 3.0 (4), SD, SPI, Number of Cores: 2, RAM Capacity/Installed: 2GB/2GB.