Продукція > SOLIDRUN LTD > SRM6828S32D512E016V21C0
SRM6828S32D512E016V21C0 SolidRun LTD
Виробник: SolidRun LTD
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 512MB/2GB RAM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.970" x 1.380" (50.00mm x 35.00mm)
Speed: 1.6GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C