Продукція > SOLIDRUN LTD > SRMP8DUW00D01GE016V12I0
SRMP8DUW00D01GE016V12I0 SolidRun LTD
Виробник: SolidRun LTD
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 1GB/0GB RAM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm)
Speed: 1.6GHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Core Processor: ARM Cortex-A53, Cortex-M7
Expansion Site/Bus: CAN, GPIO, I2C, MIPI-CSI, MIPI-DSI, PCIe, SD, SPDIF-OUT, SPI, UART
Video Outputs: HDMI, MIPI-DSI, OpenCL, OpenGL
Ethernet: 10/100/1000 Mbps (2)
USB: USB 3.0 (2)
Digital I/O Lines: 18
Watchdog Timer: No
Storage Interface: eMMC, NOR-Flash, PCIeSSD, SD
Number of Cores: 2
RAM Capacity/Installed: 1GB/0GB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 1GB/0GB RAM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm), Speed: 1.6GHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Core Processor: ARM Cortex-A53, Cortex-M7, Expansion Site/Bus: CAN, GPIO, I2C, MIPI-CSI, MIPI-DSI, PCIe, SD, SPDIF-OUT, SPI, UART, Video Outputs: HDMI, MIPI-DSI, OpenCL, OpenGL, Ethernet: 10/100/1000 Mbps (2), USB: USB 3.0 (2), Digital I/O Lines: 18, Watchdog Timer: No, Storage Interface: eMMC, NOR-Flash, PCIeSSD, SD, Number of Cores: 2, RAM Capacity/Installed: 1GB/0GB.